DUVAR PANELİ

AKRİLİK DUVAR PANELİ


  • Divu Akrilik Tasarım ve Dekorasyon olarak duvar panelleri ürün alanında çıkış yapmış olan akrilik grubu malzemeyi kullanmaktayız.

    Akrilik grubu ürünler hijyenik, homojen, leke tutmaz, çizilmeye dayanıklı, kolay temizlenebilir, renk ve dokuları aşınmayan ürünlerdir. Bu ürünler, farklı dokularda ve tasarımlarda üretilmektedir. Plaka halinde üretilir ve montajı kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

    Akrilik duvar panelleri, evinizin iç duvarlarında, mutfak, banyo veya dekor olarak düşünebileceğiniz herhangi bir iç duvar alanında kullanılabilir. Seramik veya mermer tezgahlardan çok daha uygun fiyat ile yapılmaktadır. Müşterilerin en çok beğendiği kısım fiyat ve akrilik grubu duvar panelleri ürünlerinin size sağlamış olduğu leke tutmaz ve çizilmeye karşı dayanıklılığıdır. Fiyat & kalite açısından müşterilere tam memnuniyet sağlayan ürünlerdir.

    Dekoratif olmasıyla birlikte desenindeki kaplama canlı bir görüntü sunar. Akrilik grubu paneller fayans ve seramik grubu ürünlere kıyasla çok daha hijyendir. Bu iki özelliği onu diğer ürün gruplarından bir hayli öne çıkarır.